ME juniori - Slovinsko 2014

V dňoch 1.8. - 8.8.2014 sa v Slovinskom meste Portorož uskutočnia ME juniorov v hrách 8,9,10,14 a v tímoch za účasti 4 juniorov zo Slovenska. Jedným z účastníkov bude aj hráč nášho klubu Kristián "Kiko" Mrva.

V rámci prípravy na ME sa reprezentanti SR zúčastnili na tréningovom kempe 23.7-25.7.2014 v novom bratislavskom Elite Snooker & Billiard Clube. Keďže sa Kiko nemohol na kemp dostaviť, nahradil ho ďalší hráč nášho klubu Martin Oriňák.

Juniori trénovali pod vedením vicemajstra Európy v kategórii mužov Jakuba Koniara. Kemp vyvrcholil turnajom, ktorého sa zúčastnili Sebastián Hladký, Matia Scodinu, Daniel Lang, Maťko Oriňák, Jakub Koniar a ďalších 5 bratislavských hráčov. Maťko postupne prehral svoje zápasy so Sebim 0:4, Lukášom 2:4, Dugom 1:4 a Borisom 0:4. Aj napriek prehrám bol spokojný so svojimi výkonmi, keďže sa mu podarilo uhrať nejaké hry aj proti ligovým hráčom.

Držme všetci palce našim juniorom a zvlášť Kikovi palce na ME.

Nachádzaš sa tu: Novinky Novinky ME juniori - Slovinsko 2014