Slovenský pohár 7.kolo hra č.9 , Bratislava

 

 V bratislavskom LAVOSE sa v sobotu 11.11.2017 skončil 23. ročník Slovenského pohára posledným 7. kolom v ročníku 2017. Horses Prešov na ňom reprezentovali Milan Mrva, Vojto Štofko, Pavol Šoltis a Kristián Mrva. Účasť nebola síce veľká, ale na turnaji sa zúčastnila skoro celá slovenská špička. Do štvrťfinále od nás postúpil len Milan Mrva. Škoda že los bol neúprosný a Milan  si vylosoval našu Slovenskú jednotku Jakuba Koniara, ktorému podľahol  3:7 .  Víťazstvo si odniesol opäť Jakub Koniar, GRATULUJEME, ten aj ovládol aj celkové poradie SP. Zároveň určil finálovú šestnástku pre nastávajúce trojdňové Majstrovstvá Slovenska (1.-3.12.2017 K8 Trenčín), ktoré sa po prvý krát budú hrať v jeden víkend a to v hrách 8, 9 a 10. 

Náš klub bude na týchto majstrovstvách reprezentovať Milan Mrva, Pavol Šoltis a Vojto Štofko a my dúfame , že sa  podarí na pre náš klub vybojovať aj pekné umiestnenie .

Naším chlapom držíme palce.  

 

Sumár výsledkov nájdete tu : http://maplepoolclub.cz/pt/Turnaj/?TournamentID=1325&ActionID=4

Nachádzaš sa tu: Novinky Novinky Slovenský pohár 7.kolo hra č.9 , Bratislava