Chyba
  • Chyba pri načítaní dát feedu

Junior cup 3.kolo hra č.8 BK PKO Prešov

 V nedeľu sa konal další zo série celoslovenských  turnajov JUNIOR CUP 3.kolo. Zúčastnilo sa na ňom 16 hráčov . Pri takomto počte sa  hral Double KO systém na päť víťazných hier,  prehratá strana na štyri. Náš klub zastupovali  naši štyria  najlepší , Šoltis, Mrva, Oriňák a Frank. Naši hráči sa predvieli veľmi dobrými výkonmi. Šoltis po dobrom nástupe do turnaja prehral s dobre hrajúcim Marhevkom z Podolinca a postup medzi najlepších mu nevyšiel ani Malaníkom s Bardejova. Mrva po sobotňajšom  štarte  na Dynamic Best Of Slovakia hral výborne , no tesne  pred semifinále ho zastavil náš Oriňák,ale na prehratej strane si poradil s Frankom a postúpil do semifinále. Oriňák sa na turnaji predviedol vo výbornej forme, treba poznamenať, že Martin pravidelne trénuje a hraje snookrové zápasy a turnaje a to bolo na turnaji aj vidieť. Frank predviedol veľmi kvalitný výkon, len škoda že sa stretol o postup semifinále s Mrvom , postup by si určite zaslúžil.

V semifinále sa  stretli Lang s Mrvom, ktoré Lang zvládol lepšie a vyhral 5:3 a Malaník s Oriňákom , ktoré skončilo výhrou Malaníka 5:0.

Vo finále sa teda streli Lang s Malaníkom ktoré skončilo víťaztsvom Langa 5:2.

Naši hráči sa umiestnili takto: Mrva a Oriňák 3, Frank 5, Šoltis 7

Celkový sumár výsledkov nájdete tu:  http://maplepoolclub.cz/pt/Turnaj/?TournamentID=872&ActionID=3

 

Nachádzaš sa tu: Novinky Turnaje Junior cup 3.kolo hra č.8 BK PKO Prešov