Chyba
  • Chyba pri načítaní dát feedu

Majstrovstvá Slovenska juniorov hra č. 10, Ružomberok

 V nedeľu 30. novembra sa v Ružomberku za účasti 15 hráčov  konali majstrovstvá Slovenska juniorov v hre č. 10. Hralo sa systémom Double KO do šesť. Klub Horses Prešov na ňom zastupovali štyria juniori  Martin Oriňák, Michal Frank, Kristián Mrva a Michal Šoltis. Turnaj bol plný výborných zápasov a zvratov .

Veľmi peknou hrou sa predviedol Michal Frank, ktorý po úvodnej prehre s Tenkom (6:4) nezaváhal s Hajdukovou (6:1) a hňed na to si poradil po veľmi peknom výkone  aj s obhájcom prvenstva Malaníkom(6:2), nestačil však na svojho týmového hráča  Oriňáka (4:6).

Michal Šoltis po uvodnom boji s Marhefkom  napokon vyhral (6:5), ale na Langa už nestačil a prehral (2:6). Na druhej strane pavúka postupoval bez zaváhania až narazil na svojho spoluhráča Mrvu a v boji o semifinále zápas prehral (4:6).

Martin Oriňák a Kristián Mrva po pekných výkonoch napokon postúpili do semifinálových zápasov. Mrva si poradil s Foltánom (6:4), ale Oriňák nestačil na Langa a  prehral s ním (1:6).

Vo finále sa teda stretli Mrva s Langom, ktoré lepšie zvládol Lang a výhrou (6:4) potvrdil, že je právom slovenskou juniorskou jednotkou. GRATULUJEME.

 

Aj náš klub sa teší zo získania 2 a 3 miesta. Chlapcom Gratulujeme

Tešíme sa na ďalšie úspechy.    

Sumár výsledkou nájdete tu : http://maplepoolclub.cz/pt/Turnaj/?TournamentID=1076&ActionID=4     

 

 

 

 

Nachádzaš sa tu: Novinky Novinky Majstrovstvá Slovenska juniorov hra č. 10, Ružomberok