Chyba
  • Chyba pri načítaní dát feedu

Majstrovstvá Slovenska juniorov, hra č. 9, Ružomberok

 

 V sobotu 18. novembra sa v Ružomberku konali majstrovstvá Slovenska juniorov v hre č. 9 a zároveň v tej istej herni aj majstrovstvá Slovenska seniorov v hre č. 10. Naši juniori v zložení Michal Frank, Kristián Mrva a  Michal Šoltis prišli na tento turnaj s najvyššími ambíciami. Za seniorov sa na  turnaji zúčastnil Milan Mrva. 

Keďže juniorov sa na týchto majstrovstvách zúčastnilo len osem tak, sa nehralo systémom Double KO, ale systémom každý s každým. Michalovi Frankovi tento turnaj veľmi nevyšiel, ale pevne veríme, že jeho úspechy určite prídu. Víťazom sa už tradične stal náš najlepší junior Daniel Lang z Liptovského Hrádku, gratulujeme. Na druhom mieste sa umiestnil náš Michal Šoltis a na tretích miestach opäť náš Kristián Mrva spolu s Matejom Igazom z Trenčína, za pekné miesta naším chlapcom gratulujeme a tešíme sa na ich ďalšie úspechy. 

Sumár výsledkov nájdete tu: http://maplepoolclub.cz/pt/Turnaj/?TournamentID=1330&ActionID=4

 

Na seniorských majstrovstvách  Slovenska  sa do tretice stal majstrom Zdenko Lisík z Martina, gratulujeme. Na druhom mieste sa umiestnil Vladimír Zaiček z Malaciek a na tretích naša jednotka Milan Mrva spolu s Miroslavom Roškom z Trenčína. Milanovi k peknému tretiemu miestu gratulujeme.

 

Sumár výsledkov nájdete tu: http://maplepoolclub.cz/pt/Turnaj/?TournamentID=1329&ActionID=4  

 

 

      

 

Nachádzaš sa tu: Novinky Novinky Majstrovstvá Slovenska juniorov, hra č. 9, Ružomberok