Chyba
  • Chyba pri načítaní dát feedu

Junior Cup 2018, 3.kolo, hra č. 8, Prešov

 

 

Junior cup – Prešov 2018, pokračoval v nedeľu 15.apríla 2018 3.kolom v biliardovej hre č.8. Organizačne ho pripravil biliardový klub PKO Prešov . Zúčastnilo sa ho 11 mladých hráčov podľa nového formátu až do 23 rokov z Prešova,  Liptovského Hrádku, Bratislavy a Bardejova. Náš klub zastupovali naši najlepší juniori,  Martin Oriňák, Michal Frank, Kristián Mrva a Michal Šoltis. Hráči boli rozdelení do dvoch skupín, kde hral každý s každým na 4 vyhraté hry. Po odohratí skupín a následnom KO sa do semifinálových zápasov dostali títo hráči: Michal Šoltis ktorý vyhral nad klubovým kolegom Kristiánom Mrvom 6:3 a Malaník Filip ktorý vyhral 6:3 nad Martinom Oriňákom.  Víťaznú trofej získal napokon získal Michal Šoltis, ktorý zdolal vo finále turnaja Filipa Malaníka 6:3. Gratulujeme

Pre náš klub to bol veľmi úspešný turnaj, keď naši hráči získali tri zo štyroch pohárov, ešte raz gratulujeme a tešíme sa.   

Organizátorom ďakujeme za usporiadanie pekného športového podujatia a tešíme sa na ďalšie stretnutia pri biliarde.

Sumár výsledkov nájdete tu : 

Skupiny - http://www.maplepoolclub.cz/pt/Turnaj/?TournamentID=1431&ActionID=4

Finálový pavúk - http://www.maplepoolclub.cz/pt/Turnaj/?TournamentID=1431&ActionID=4&Group=Finals

 

 

 

 

 

Nachádzaš sa tu: Novinky Novinky Junior Cup 2018, 3.kolo, hra č. 8, Prešov