Chyba
  • Chyba pri načítaní dát feedu

Slovenský pohár 3.kolo, Trenčín

 

 

Ďalšie kolo Slovenského pohára sa odohralo tentokrát v Trenčíne. zišlo sa dovedna 41 hráčov a zahrať si z najlepšími sa podujali aj dvaja vozíčkari Petrovia Macho a Šelinga pričom nezahrali vôbec zle . My sme mali na turnaji zastúpenie v Martinovi Pastulovi, Kristiánovi Mrvovi, Michalovi Šoltisovi a Pavlovi Šoltisovi. Celé naše "snaženie" na turnaji sa skončilo tesne pred jednoduchým KO a najbližšie k nemu mali Kristián Mrva a Pavol Šoltis.

 V dramatickom závere turnaja sa najlepšie zorientoval Lukáš Kováč, ktorý zdolal Michala Kubána ( 6:1) a  semifinále nad Richardom Husákom (6:0). Druhé miesto patrí Jakubovi Koniarovi ktorý cestou do finále zdolal najprv Janíka Adama (6:2) a semifinále Balázsa Kolesa (6:3), ale ani on nenašiel tú správnu zbraň na výborne hrajúceho Lukáša, ktorý vo finále zvíťazil  6:3. Gratulujeme

Tretie miesto si vybojoval už tradične Köles Balázs. Druhé tretie miesto po sebe z SP si vybojoval po tuhom boji Richard Husák keď vyhral nad Jarom Poláchom, dokázal otočiť z 0:4 na 6:5!

 

Sumár výsledkov nájdete tu : http://www.maplepoolclub.cz/pt/Turnaj/?TournamentID=1432&ActionID=4

 

Nachádzaš sa tu: Novinky Novinky Slovenský pohár 3.kolo, Trenčín